UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem to kibic jest największym kozakien w naszym mieście a dopiero potem szefi
gangster-mniejszej-rangi
Moim zdaniem to kibic jest największym kozakien w naszym mieście a dopiero potem szefi
gangster-mniejszej-rangi