2,24 promila alkoholu w organizmie miał 45-letni mężczyzna przyłapany na kradzieży i wypiciu alkoholu w sklepie. Sprawca został zauważony przez ochronę. Poza linię kas wyniósł butelkę wódki i jeszcze będąc w sklepie zaczął ją opróżniać. Chwilę później wywołał awanturę z pracownikami ochrony, którzy próbowali go zatrzymać. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Okazało się, że awanturujący się mężczyzna jest kompletnie pijany. Badanie alkotestem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 45-latek został przewieziony do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Odpowie teraz za popełnienie wykroczenia, jakim jest kradzież.
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter