Nie zatrzymał się do kontroli

11
29.03.2017
Nie zatrzymał się do kontroli
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 27-latka, który próbował uciekać przed radiowozem. Nie chciał poddać się kontroli bo był pijany i miał narkotyki. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.
Zdarzenie miało miejsce dzisiaj (29 marca) na ulicy Warszawskiej w Elblągu. Około godziny 2 w nocy policjanci prowadzili rutynowe kontrole trzeźwości. Próbowali skontrolować kierowcę opla astry. Ten nie zatrzymał się i pojechał w stronę ulicy Żuławskiej. Funkcjonariusze pojechali za nim. Dalej kierowca porzucił samochód i uciekał pieszo. Policjanci zdjęli go z dachu budynku. Tam właśnie próbował się ukryć. Okazało się, że „uciekinierem” jest 27-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Mężczyzna miał w organizmie pół promila alkoholu oraz amfetaminę, którą mundurowi znaleźli w kieszeni jego kurtki. Odpowie za posiadanie narkotyków, jazdę w stanie nietrzeźwym oraz niezatrzymanie się do kontroli. Oprócz trzech lat więzienia grozi mu także wysoka grzywna.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Co znaczy zdjęli go z dachu ? Znaczy zestrzelili go tak ?
(2017.03.29)
To byli policyjni snajperzy i go zdjęli
(2017.03.29)
zdjeli go bo chcial skoczyc to byla rowniez akcja ratownicza przy okazji policjant udzielil mu psychologicznej rekonwalescencji bo dzielna nasza policja jest
(2017.03.29)

info

1  
  1
Rutynowe kontrole trzeźwości na wioskach w weekendy tuż koło Elbląga - Zapraszamy naszą drogą policję!
(2017.03.30)
łi tam, paskiem po dupsku i się nauczy, że policji się nie ucieka :):)
resocjalizejszyn (2017.03.30)

info

0  
  0
A Elbląg to niby święci? policja powinna się ustawiać zwłaszcza w poniedziałki (w tygodniu też) na wylotach z miasta, szczególnie na Rubno i Zurawiec i o godz. 6.30 a nie o 8-ej, mieliby niezłe plony. Powinni również podawać miejsce zamieszkania pijanego kierowcy, tzn. wieś czy miasto
(2017.03.30)
Ze wsi na pewno będzie więcej pijaczków!
(2017.03.30)
to by się dopiero okazało
(2017.03.30)
Na polach zamiast dzików jeżdżą lub biegają pijani wieśniacy!!! Widać ich dość często na wiosnę lub latem jak są żniwa.
(2017.03.30)

info

1  
  1
Na wiochy policja nie jeździ bo im się nie opłaca i nikogo nie wyłapią bo miejscowi od razu wyczują "intruza", co innego w mieście gdzie nie ruszając się z radiowozu mają kilkanaście tysięcy kierowców na wyciągnięcie ręki.
(2017.03.30)

info

0  
  0