UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Elbląg to niby święci? policja powinna się ustawiać zwłaszcza w poniedziałki (w tygodniu też) na wylotach z miasta, szczególnie na Rubno i Zurawiec i o godz. 6.30 a nie o 8-ej, mieliby niezłe plony. Powinni również podawać miejsce zamieszkania pijanego kierowcy, tzn. wieś czy miasto