UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zdjeli go bo chcial skoczyc to byla rowniez akcja ratownicza przy okazji policjant udzielil mu psychologicznej rekonwalescencji bo dzielna nasza policja jest


Anuluj