UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wiochy policja nie jeździ bo im się nie opłaca i nikogo nie wyłapią bo miejscowi od razu wyczują "intruza", co innego w mieście gdzie nie ruszając się z radiowozu mają kilkanaście tysięcy kierowców na wyciągnięcie ręki.