UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na polach zamiast dzików jeżdżą lub biegają pijani wieśniacy!!! Widać ich dość często na wiosnę lub latem jak są żniwa.
Na polach zamiast dzików jeżdżą lub biegają pijani wieśniacy!!! Widać ich dość często na wiosnę lub latem jak są żniwa.