UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
gmina markusy teraz codziennie są tam kontrole, masakra łapanki, państwo policyjne jak przez kilkanaście lat nie łapali teraz stoją codziennie szok, a gdzie byli przez te ostatnie lata nie łapali to się ludzie rozpasali na drogach, szok po prostu
markussss