UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gmina markusy teraz codziennie są tam kontrole, masakra łapanki, państwo policyjne jak przez kilkanaście lat nie łapali teraz stoją codziennie szok, a gdzie byli przez te ostatnie lata nie łapali to się ludzie rozpasali na drogach, szok po prostu

markussss

Anuluj