Kara utraty uprawnień do kierowania na 3 miesiące dotknęła 22-letnią kobietę, która wczoraj (16 marca) w miejscowości Zwierzno jechała z nadmierną prędkością. Kobieta w terenie zabudowanym poruszała się mercedesem z prędkością 103 km/h. W tym miejscu panuje ograniczenie do 50 km/h. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Młoda kobieta straciła uprawnienia na 3 miesiące oraz otrzymała 500 złotowy mandat.
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter