20
10.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miłość nie zna granic.
Playboy (2017.03.10)

info

3  
  0
Bo to zla kobieta byla. .. jak mogla go odrzucic, tak mocno ja kochal, przeciez mogl ja pobic a tylko troche zniszczen zrobil zeby zwrocila na niego uwage, teraz napewno jej przykro ze go zostawila i zaluje swojej decyzji
wąsaty (2017.03.10)

info

7  
  1
@Psycholożka - Ciekawe co mu teraz zrobią współwięzniowe, ciekawe czy "z miłości" czy z pożądania?
kristobal1 (2017.03.10)
"Miłość ma swoje prawa!" czy jaki inny grzyb.
Ostatni_sprawiedliwy. (2017.03.10)

info

0  
  0
Należało mu się. .. widziałem całe zdarzenie i to jego zachowanie do normalnych nie należało. 1:30 w nocy najpierw ogromny huk na klatce schodowej, potem okopał wszystkie śmietniki na podwórku, następnie w amoku latał po parkingu i szukał samochodu ukochanej z zamiarem uszkodzenia. Wybiegł na ulicę gdzie stał samochód i tam go zmasakrował po czym biegiem uciekł w kierunku "czołgu "
xxx (2017.03.10)
maciusiusiu myślę że nawet nie jedną maczetę tam znajdzie :)
loveas (2017.03.10)

info

2  
  0
W nowym dworze tez jeden debil oblał salon optyczny kwasem maslowym czy mlekowym
(2017.03.10)

info

0  
  0
Dobry charakterny chłopak, nie to co te piz... w rurkach i legginsach
Wujek Heniek (2017.03.10)

info

0  
  2
A w wiosce Jeglownik podparcia auta a policja nic nie robi
Taki (2017.03.11)

info

0  
  0
Osiedlowy monitoring hahahaha nie wierze
Layhza (2017.03.13)