A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miłość nie zna granic.
Bo to zla kobieta byla. .. jak mogla go odrzucic, tak mocno ja kochal, przeciez mogl ja pobic a tylko troche zniszczen zrobil zeby zwrocila na niego uwage, teraz napewno jej przykro ze go zostawila i zaluje swojej decyzji
@Psycholożka - Ciekawe co mu teraz zrobią współwięzniowe, ciekawe czy "z miłości" czy z pożądania?
"Miłość ma swoje prawa!" czy jaki inny grzyb.
Należało mu się. .. widziałem całe zdarzenie i to jego zachowanie do normalnych nie należało. 1:30 w nocy najpierw ogromny huk na klatce schodowej, potem okopał wszystkie śmietniki na podwórku, następnie w amoku latał po parkingu i szukał samochodu ukochanej z zamiarem uszkodzenia. Wybiegł na ulicę gdzie stał samochód i tam go zmasakrował po czym biegiem uciekł w kierunku "czołgu "
maciusiusiu myślę że nawet nie jedną maczetę tam znajdzie :)
W nowym dworze tez jeden debil oblał salon optyczny kwasem maslowym czy mlekowym
Dobry charakterny chłopak, nie to co te piz... w rurkach i legginsach
A w wiosce Jeglownik podparcia auta a policja nic nie robi
Osiedlowy monitoring hahahaha nie wierze