Wybrany wątek opinii

Prokurator zniszczył mu źycie. Rozumiem karę i nawiązkę ale nie ograniczenie wolności. Jak popetni w celi samobójstwo to prokurator za to będzie odpowiedzialny i oczekuje ukarania go z całą surowość. To jest miłość , to nie przelewie. Tu trzeba mieć takt i wyczucie. Powtarz kara się należy ale on teraz w odosobnieniu będzie myślał o jednym
Psycholożka (2017.03.10)
A pies go je..ł i jego myśli
(2017.03.10)
@Psycholożka - Ciekawe co mu teraz zrobią współwięzniowe, ciekawe czy "z miłości" czy z pożądania?
kristobal1 (2017.03.10)
Powrót do komentarzy