UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo to zla kobieta byla. .. jak mogla go odrzucic, tak mocno ja kochal, przeciez mogl ja pobic a tylko troche zniszczen zrobil zeby zwrocila na niego uwage, teraz napewno jej przykro ze go zostawila i zaluje swojej decyzji

wąsaty