Z miłości zniszczył jej samochód
fot. policja
Jak powiedział śledczym, zrobił to z miłości. 22-letni elblążanin nie potrafił przyjąć odtrącenia ze strony swojej partnerki. Zaczął jej grozić i nękać telefonami. Na koniec przyszedł pod dom, zniszczył maczetą jej drzwi i uszkodził samochód. Policjanci zatrzymali agresora. Na wniosek śledczych sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia. Wcześniej nie był karany.