Z miłości zniszczył jej samochód

20
10.03.2017
Z miłości zniszczył jej samochód
fot. policja
Jak powiedział śledczym, zrobił to z miłości. 22-letni elblążanin nie potrafił przyjąć odtrącenia ze strony swojej partnerki. Zaczął jej grozić i nękać telefonami. Na koniec przyszedł pod dom, zniszczył maczetą jej drzwi i uszkodził samochód. Policjanci zatrzymali agresora. Na wniosek śledczych sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia. Wcześniej nie był karany.
Po roku wspólnego życia młoda kobieta postanowiła zakończyć związek. Dokładnie nie wiadomo, jakimi przesłankami się kierowała. Być może było to agresywne zachowanie jej byłego partnera. 22-latek dał temu wyraz zaraz po zerwaniu znajomości. Najpierw zaczął grozić kobiecie, później nękał telefonami i nachodził w pracy. Wreszcie przeszedł od słów do czynów i przyjechał pod jej dom z maczetą. Zniszczył jej drzwi od domu i uszkodził samochód. Dokonał strat na kilka tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce na elbląskiej starówce. Kobieta zgłosiła sprawę na policję. 8 marca kryminalni zatrzymali 22-latka na terenie Elbląga. Tego samego dnia usłyszał zarzuty. Powiedział śledczym, że zrobił to z miłości. Wczoraj (9 marca) na wniosek prokuratury i policji sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Wcześniej nie był karany. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No, jak to. Przecież rodzice robili wszystko co chciałem!
(2017.03.10)

info

19  
  1
nie lepiej go poprostu odstrzelic jak wscieklego psa?
turban (2017.03.10)

info

18  
  3
To mocno musiał ją kochać :)
(2017.03.10)

info

14  
  3
Ach te hormony, spulchniacze i E z kurczaków. ..
ujk (2017.03.10)

info

15  
  0
Z miłości? A czym miłość jest? Czy to w brzuchu motyle, chęć na namiętne chwile? Nie drogi panie to zakochanie. A miłość to gdy się martwisz że coś złego się bliskiej osobie stanie. Zapamiętaj w swej słabości - miłości nie ma bez wolności! Bo jak myślał z miłości łamał jej kości. Miłość nie zazdrości nie szuka swego. .to dobro bliźniego, pohamuj swe ego drogi kolego. Egoizm przypadłość niedojrzałości to przeciwieństwo miłości.
pan_jan_z_szaroplyty (2017.03.10)
Prokurator zniszczył mu źycie. Rozumiem karę i nawiązkę ale nie ograniczenie wolności. Jak popetni w celi samobójstwo to prokurator za to będzie odpowiedzialny i oczekuje ukarania go z całą surowość. To jest miłość , to nie przelewie. Tu trzeba mieć takt i wyczucie. Powtarz kara się należy ale on teraz w odosobnieniu będzie myślał o jednym
Psycholożka (2017.03.10)
Prawdziwy elbląski Ninja na miarę własnych możliwości. .. .. Kompromitacja i wstyd jacy słabi faceci są z tych młodych roczników? W realu jest trudniej jak w internecie!
Muczaczos (2017.03.10)

info

17  
  0
Jeżeli szuka miłości to w więzieniu ją na pewno znajdzie...
maciusiusiu (2017.03.10)

info

16  
  1
Trafnie i ładnie ujęte ale i tak niewielu to zrozumie.
Michalina (2017.03.10)
A pies go je..ł i jego myśli
(2017.03.10)