16
09.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to musi być miłość :)
mrteee (2017.03.09)

info

1  
  0
właśnie czemu czy to prawda ? panowie z 1000 lecia wiedzą na pewno trzeba tam o informacie pisać lub dzwonić na 112
(2017.03.10)
@kolorowy - Areszt Śledczy w Elblągu
TpssiKreet (2017.03.12)
Takie głupoty to może pisać tylko szefi Ahahaha
(2017.03.16)
A moim zdaniem o szefim pisze sam szefi Ahahaha takie głupoty może pisac tylko ten schizofrenik ????????????
(2017.03.16)

info

2  
  1
nie znam szeflera ale z tego co czytam wszystkie wypowiedzi za i przeciw wnioskuje ze bardzo wam zalezy aby on za wszystko odpowiedzial za wasze zle czyny i jego wnioskuje ze jestescie wiecej winni niz on ale nie macie honoru i cywilnej odwagi do teg zeby sie przyznac wedlug mnie to jest facet z zasadami stwierdzam to jako psycholog
misiu (2017.04.16)

info

0  
  0