A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to musi być miłość :)
właśnie czemu czy to prawda ? panowie z 1000 lecia wiedzą na pewno trzeba tam o informacie pisać lub dzwonić na 112
@kolorowy - Areszt Śledczy w Elblągu
Takie głupoty to może pisać tylko szefi Ahahaha
A moim zdaniem o szefim pisze sam szefi Ahahaha takie głupoty może pisac tylko ten schizofrenik ????????????
nie znam szeflera ale z tego co czytam wszystkie wypowiedzi za i przeciw wnioskuje ze bardzo wam zalezy aby on za wszystko odpowiedzial za wasze zle czyny i jego wnioskuje ze jestescie wiecej winni niz on ale nie macie honoru i cywilnej odwagi do teg zeby sie przyznac wedlug mnie to jest facet z zasadami stwierdzam to jako psycholog