UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie znam szeflera ale z tego co czytam wszystkie wypowiedzi za i przeciw wnioskuje ze bardzo wam zalezy aby on za wszystko odpowiedzial za wasze zle czyny i jego wnioskuje ze jestescie wiecej winni niz on ale nie macie honoru i cywilnej odwagi do teg zeby sie przyznac wedlug mnie to jest facet z zasadami stwierdzam to jako psycholog

misiu

Anuluj