UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem o szefim pisze sam szefi Ahahaha takie głupoty może pisac tylko ten schizofrenik ????????????
A moim zdaniem o szefim pisze sam szefi Ahahaha takie głupoty może pisac tylko ten schizofrenik ????????????