UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
właśnie czemu czy to prawda ? panowie z 1000 lecia wiedzą na pewno trzeba tam o informacie pisać lub dzwonić na 112
właśnie czemu czy to prawda ? panowie z 1000 lecia wiedzą na pewno trzeba tam o informacie pisać lub dzwonić na 112