Aresztowali dilera narkotykowego

16
09.03.2017
Aresztowali dilera narkotykowego
fot. policja
Na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował wczoraj (8 marca) 33-letniego elblążanina. Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli 99 gramów amfetaminy i 74 gramy marihuany. Był wcześniej karany za rozboje i kradzież. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Policjanci zatrzymali 33-latka w centrum miasta. W mieszkaniu, które zajmował, funkcjonariusze zabezpieczyli 99 gramów amfetaminy, 74 gramy marihuany oraz wagę elektroniczną. Wczoraj był przesłuchany. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśniał, że narkotyki miał na własny użytek. Twierdził także, że należą do jego dziewczyny. Na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował go na trzy miesiące. Był wcześniej karany za rozboje i kradzież. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli miał je na własny użytek, to powinien je zeżreć przy funkcjonariuszach.
(2017.03.09)

info

8  
  1
jeszcze dziewczynę pogrążał. .. .fajny facet. .. dziewczyna chyba przejrzy na oczy :P
jaaaaaaa (2017.03.09)
chwast-mam nadzieje, ze dostanie najwyzsza kare
kara (2017.03.09)

info

7  
  0
walka z wiatrakami trwa. .. a denaturat cały czas piją u mnie na dzielnicy
szimurina (2017.03.09)

info

7  
  1
jest popyt więc na jego miejsce znajdzie się nastepny żeby sprzedawać. .. a mafie i grube ryby bezpiecznie zarabiają gdy chwytają płotki. .. ta zabawa nigdy się nie skończy jeśli nie wprowadzi się legalizacji
szimurina (2017.03.09)

info

7  
  2
co za lamus jeszcze na kobiete zwala, a jeśli nawet to było kobiety to powinien się zachować jak mezczyzna i wziąć to na siebie
(2017.03.09)

info

3  
  4
@jaaaaaaa - mozna snuc domysly ze to była taka niewidzialna dziewczyna
jaaa (2017.03.09)
policjanci nigdy nie zlikwidują grubych ryb bo się boją o swoje rodziny a tam zabawa się kończy dlatego ścigają płotki.
(2017.03.09)

info

2  
  2
do płotki to mu daleko - leszcz co pogrąża dziewczynę
(2017.03.09)

info

2  
  0
Może ktoś ma namiary na goscia
kolorowy (2017.03.09)