UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i kolejna szumowina która trafi na 25 lat do sanatorium za nasze podatki! Macie ten swój cały ukochany PiS i PO na których na zmianę głosujecie za każdym razem!. Gdyby rządził Korwin-Mikke to byłaby czapa.

KKKKK1

Anuluj