A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rolnik szukał żony. ..
Ładne kobiety to istnieją jedynie w przedziale 18 - 35 lat.
Jesli chodzi o wyglad to faceci ok 60 lat sami nie dbaja o siebie tzn nie przywiazuja wagi do ubioru, nie generalizuje ale wiekszosc. A zasada jest taka, porzadna zona dba o swojego faceta, to od razu widac. A najgorsze to takie co same sie odpier....la, po fryzjerach lataja, kosmetyczkach a facet wyglada jak dziad lesny w ciuchach po calej rodzinie. W sumie niezaleznie od wieku. Znam przypadki 30 latkow ubranych i zaniedbanych okropnie. Niektorzy niezaleznie od wieku zatrzymali sie w czasie i ani rusz do przodu. Jedna kurtka na 5 lat. Dla mnie wina baby. I tyle w temacie.
Hahaha 20-40 lat? Chyba 17-24 i to tylko pod warunkiem, że nie ma dzieci. Po 25 roku życia z piersi robią się ohydne obwisłe placki, a jak dzieciata, to jeszcze prędzej!
milosc niewiele ma wspolnego z przymusem.
Ja dbam o higienę, biorę porządny prysznic przynajmniej raz dziennie, golę się codziennie, zmieniam ciuchy codziennie, bez wyjątków, koszulka po dniu noszenia idzie do prania i nigdy nie obiorę tej samej na następny dzień i tutaj nikt mi nic nie zarzuci. Ale już STYL ubioru to całkowicie moja sprawa, mam swój styl i tyle. I drogie kobiety wypchajcie się! Nie będę ubierał się codziennie jak na balety czy wesele aby tylko wam się podobało.
O czym jest ten artykuł bo wypowiedzi całkowicie niezwiązane z tematem. Artykuł jest o stalkingu a panowie piszą o tym jak się myją i zmieniają koszule.
Wiesz co: po sześćdziesiątce, czyli w okresie emerytalnym, dość trudno zmieniać kurtki co roku. Po prostu - nie ma za co. ..
Pewnie się o tym sam(sama) przekonasz. Czas biegnie szybko.
Kobieta po 30 mało która jest zadbana. Niektóre
obrzydzaja. Grube lampucery co wkładają jakieś obcisłe ciuchy. Idę się zrzygac. A faceci zresztą nie lepsi.
a skąd jest ten casanova??? wie ktoś?