UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja dbam o higienę, biorę porządny prysznic przynajmniej raz dziennie, golę się codziennie, zmieniam ciuchy codziennie, bez wyjątków, koszulka po dniu noszenia idzie do prania i nigdy nie obiorę tej samej na następny dzień i tutaj nikt mi nic nie zarzuci. Ale już STYL ubioru to całkowicie moja sprawa, mam swój styl i tyle. I drogie kobiety wypchajcie się! Nie będę ubierał się codziennie jak na balety czy wesele aby tylko wam się podobało.

KKKKK1

Anuluj