UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiesz co: po sześćdziesiątce, czyli w okresie emerytalnym, dość trudno zmieniać kurtki co roku. Po prostu - nie ma za co. .. Pewnie się o tym sam(sama) przekonasz. Czas biegnie szybko.

kryweg

Anuluj