UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kobieta po 30 mało która jest zadbana. Niektóre obrzydzaja. Grube lampucery co wkładają jakieś obcisłe ciuchy. Idę się zrzygac. A faceci zresztą nie lepsi.

Podlamany

Anuluj