UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kara za niska dla takich zwyrodnialców !!! W ciepłym więzieniu za nasze pieniądze dostaną wikt i opierunek ! Skandal ! Dokładką powinien być obowiązek prac dla schroniska dla zwierząt przez kilka lat i kilka tysięcy wpłaty na schronisko na karmę dla zwierząt. Miejmy nadzieję, że współmieszkańcy więzienia odpowiednio ich potraktują. .. .. łopatą.
miaumiau