UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kara za niska dla takich zwyrodnialców !!! W ciepłym więzieniu za nasze pieniądze dostaną wikt i opierunek ! Skandal ! Dokładką powinien być obowiązek prac dla schroniska dla zwierząt przez kilka lat i kilka tysięcy wpłaty na schronisko na karmę dla zwierząt. Miejmy nadzieję, że współmieszkańcy więzienia odpowiednio ich potraktują. .. .. łopatą.

miaumiau

Anuluj