UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kara za niska dla takich zwyrodnialców !!! W ciepłym więzieniu za nasze pieniądze dostaną wikt i opierunek ! Skandal ! Dokładką powinien być obowiązek prac dla schroniska dla zwierząt przez kilka lat i kilka tysięcy wpłaty na schronisko na karmę dla zwierząt. Miejmy nadzieję, że współmieszkańcy więzienia odpowiednio ich potraktują. .. .. łopatą.
miaumiau