A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Polskie media? W 90% niemieckie, amerykańskozydowskie. I o nich walczy właśnie totalna opozycja!!!!!
Rząd musicie natychmiast opublikować aneks WSI i listę Macierewicza!!!! Inaczej opozycja się nie zamknie!!!
bijcie sie Polacy! bedzie troche smiechu dla zagranicy.
Ty ubeku jakiś masochista jesteś, pewnie. Myślisz, że każdy marzy o tym, żeby w ryja dostać tak jak ty i wielu innych od nas opozycjonistów w gębę dostałeś i jeszcze się z tego cieszysz? Jak tak piszesz o pałowaniu, to pewnie przypomniały cię się dobre PRLowskie czasy. Takich śmierdzących ubeków jak ty omijaliśmy z daleka, bo śmierdziało od was w sąsiedniej dzielnicy. Takiego g. .. a to nikt by długim kijem nawet nie dotknął. Pamiętam też podobnych do ciebie kreatur które jak ty prokuratorzy stanu wojennego przezywali nas antypolakami. Ciebie też nikt nie dotknie. G. .. a nikt nie dotyka nawet PieS.