21
17.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polskie media? W 90% niemieckie, amerykańskozydowskie. I o nich walczy właśnie totalna opozycja!!!!!
(2016.12.18)
Rząd musicie natychmiast opublikować aneks WSI i listę Macierewicza!!!! Inaczej opozycja się nie zamknie!!!
(2016.12.18)

info

2  
  2
bijcie sie Polacy! bedzie troche smiechu dla zagranicy.
kanapa (2016.12.18)

info

3  
  0
A ja myślałem, że w naszym wolnym odżydzonym, odkomunizowanym, odklerykowanym kraju media są już tylko nasze? Towarzysz raczył zapomnieć, że towarzysza obowiązkiem było jeszcze dopisać przymiotnik "kłamliwe" media żydowskie, amerykańskie i niemieckie bo bez tego słowa treść kolegi wpisu tracą sens. Oczywiście nasza szczujnia "czytaj TVPiC" mówi prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. No dobra w środę TVPiC sport jak zwykle zaprasza nas na kolejną transmisję znienawidzonej ligi niemieckiej. Przecież nikt z nas towarzyszy nie będzie oglądać francuskiego zarzyganego C+, który transmituje naszą ekstraklasę. A tak między nami to niestety w naszym kochanym Elblągu, pełno komunistów, złodziei, ubeków i kodoraśtów. (no bo prokuratorzy stanu wojennego to już nasi), a skąd to wiem, ano stąd, że w wielu naszych domach ci zdrajcy ojczyzny otoczyli się antenami satelitarnych z napisem C+, lub Polasat. A kto ogląda nie nasze media to wiadomo, że jest zaraz, zaraz jak to prezes powiedział? A przypomniało mi się, to gestapo. Z partyjnymi pozdrowieniami wasz.
StrażnikNart (2016.12.18)
@WON! - Co to znaczy lewacki? Portel też rozdaje kasę? Bo chyba towarzysz nie powie nam, że dawanie 500 zł z socjalizmem lub lewactwem nie ma nic wspólnego? Zabierz (czytaj ukradnij pracującemu) i daj patologii to jest szczyt lewactwa. Ba tu zbliżamy się nawet do komunizmu "reforma rolna - zabierz ziemię kułakom", "nacjonalizacja banków - zabierz kasę bankowcom", "nacjonalizacja przemysłu - zabierz kapitalistom". Posunę się w swoich rozważaniach jeszcze dalej. Jeden z waszych towarzyszy nie ogląda 90% mediów, pewnie chciałby "nacjonalizacji mediów - zamknięcie ryja opozycjonistom". Nie lubi Żydów, Niemców i Amerykanów, mało tego jeszcze bardziej nienawidzi Polaków o innych opcjach politycznych i nazywa ich według nomenklatury yarosława od; ZŁODZIEI, UBEKÓW, ŚWIŃ, GESTAPOWCÓW, KODZIARZY, PEDERASTÓW, KOMUNISTÓW itd. itp. .. .. .a tu już krótka droga do faszyzmu. No to gdzie to lewactwo portelu.
StrażnikNart (2016.12.18)
Ty ubeku jakiś masochista jesteś, pewnie. Myślisz, że każdy marzy o tym, żeby w ryja dostać tak jak ty i wielu innych od nas opozycjonistów w gębę dostałeś i jeszcze się z tego cieszysz? Jak tak piszesz o pałowaniu, to pewnie przypomniały cię się dobre PRLowskie czasy. Takich śmierdzących ubeków jak ty omijaliśmy z daleka, bo śmierdziało od was w sąsiedniej dzielnicy. Takiego g. .. a to nikt by długim kijem nawet nie dotknął. Pamiętam też podobnych do ciebie kreatur które jak ty prokuratorzy stanu wojennego przezywali nas antypolakami. Ciebie też nikt nie dotknie. G. .. a nikt nie dotyka nawet PieS.
(2016.12.18)
.. .. .
(2016.12.18)
Skoro 90% ma obcy kapitał to powiedz nam kto tu jest większym idiotą i większą niedojdą? I tylko mi nie mów, że twoi kumple nie oglądają Polsat czy C+. Nie wmówisz mi również, że cały czas słuchasz "wiadomości" a w przerwach "Księdza Mateusza" bo i tak nie uwierzę.
(2016.12.18)
.. .. .
(2016.12.18)
A pozostałe 10% kłamie.
(2016.12.18)