UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja myślałem, że w naszym wolnym odżydzonym, odkomunizowanym, odklerykowanym kraju media są już tylko nasze? Towarzysz raczył zapomnieć, że towarzysza obowiązkiem było jeszcze dopisać przymiotnik "kłamliwe" media żydowskie, amerykańskie i niemieckie bo bez tego słowa treść kolegi wpisu tracą sens. Oczywiście nasza szczujnia "czytaj TVPiC" mówi prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. No dobra w środę TVPiC sport jak zwykle zaprasza nas na kolejną transmisję znienawidzonej ligi niemieckiej. Przecież nikt z nas towarzyszy nie będzie oglądać francuskiego zarzyganego C+, który transmituje naszą ekstraklasę. A tak między nami to niestety w naszym kochanym Elblągu, pełno komunistów, złodziei, ubeków i kodoraśtów. (no bo prokuratorzy stanu wojennego to już nasi), a skąd to wiem, ano stąd, że w wielu naszych domach ci zdrajcy ojczyzny otoczyli się antenami satelitarnych z napisem C+, lub Polasat. A kto ogląda nie nasze media to wiadomo, że jest zaraz, zaraz jak to prezes powiedział? A przypomniało mi się, to gestapo. Z partyjnymi pozdrowieniami wasz.

StrażnikNart