UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro 90% ma obcy kapitał to powiedz nam kto tu jest większym idiotą i większą niedojdą? I tylko mi nie mów, że twoi kumple nie oglądają Polsat czy C+. Nie wmówisz mi również, że cały czas słuchasz "wiadomości" a w przerwach "Księdza Mateusza" bo i tak nie uwierzę.