Wybrany wątek opinii

Polskie media? W 90% niemieckie, amerykańskozydowskie. I o nich walczy właśnie totalna opozycja!!!!!
(2016.12.18)
A ja myślałem, że w naszym wolnym odżydzonym, odkomunizowanym, odklerykowanym kraju media są już tylko nasze? Towarzysz raczył zapomnieć, że towarzysza obowiązkiem było jeszcze dopisać przymiotnik "kłamliwe" media żydowskie, amerykańskie i niemieckie bo bez tego słowa treść kolegi wpisu tracą sens. Oczywiście nasza szczujnia "czytaj TVPiC" mówi prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. No dobra w środę TVPiC sport jak zwykle zaprasza nas na kolejną transmisję znienawidzonej ligi niemieckiej. Przecież nikt z nas towarzyszy nie będzie oglądać francuskiego zarzyganego C+, który transmituje naszą ekstraklasę. A tak między nami to niestety w naszym kochanym Elblągu, pełno komunistów, złodziei, ubeków i kodoraśtów. (no bo prokuratorzy stanu wojennego to już nasi), a skąd to wiem, ano stąd, że w wielu naszych domach ci zdrajcy ojczyzny otoczyli się antenami satelitarnych z napisem C+, lub Polasat. A kto ogląda nie nasze media to wiadomo, że jest zaraz, zaraz jak to prezes powiedział? A przypomniało mi się, to gestapo. Z partyjnymi pozdrowieniami wasz.
StrażnikNart (2016.12.18)
.. .. .
(2016.12.18)
Skoro 90% ma obcy kapitał to powiedz nam kto tu jest większym idiotą i większą niedojdą? I tylko mi nie mów, że twoi kumple nie oglądają Polsat czy C+. Nie wmówisz mi również, że cały czas słuchasz "wiadomości" a w przerwach "Księdza Mateusza" bo i tak nie uwierzę.
(2016.12.18)
.. .. .
(2016.12.18)
A pozostałe 10% kłamie.
(2016.12.18)
.. .. .
(2016.12.18)
Powrót do komentarzy