UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro 90% ma obcy kapitał to powiedz nam kto tu jest większym idiotą i większą niedojdą? I tylko mi nie mów, że twoi kumple nie oglądają Polsat czy C+. Nie wmówisz mi również, że cały czas słuchasz "wiadomości" a w przerwach "Księdza Mateusza" bo i tak nie uwierzę.