Wybrany wątek opinii

Ten prokurator,HJducki co by tu o nim napisac ..fajny gosc kazdy cos tam wie....!!!
(2016.12.10)
Ten ham wsadzil mnie na sankcje za pobicie
gryps (2016.12.10)
Powrót do komentarzy