UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odrazu Patologia, poniosło chyba troche. Jak do teraz widziałem jedynie nagranie gdzie koleś lat 30 wali z buta DZIECIAKA, i to dosłownie chce z niego zrobić coś w postaci plamy. Czy dzieciak ma coś za uszami czy nie, nie mi to osądzać bo jak do teraz osądzamy kolesia jakiego widzieliśmy co robił z DZIECKIEM. Ponadto, Rodzice kolesia jaki już siedzi to z tego jak mi wiadomo MAMA P. Prezes Sądu Penitencjarnego, TATA pracownik AŚ w Elblągu (może się mylę ale w taki sposób Rodzinę opisano tego kolesia jaki siedzi) sam fakt że Rodzice tego kogoś mają takie stanowiska, powinno dać do myślenia ze koleś pobił Dzieciaka, nawet jeżeli Dzieciak coś niby zrobił własnie temu co go pobił, nie pozwala na tego typu zachowania zwłaszcza względem Dziecka bo od tego są Rodzice czy już nawet kurator jeżeli faktycznie jest.
Wojjj