UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro ten bandyta przebywa a niemczech to czy macie na niego namiar? czy jest przewidziana jakas nagroda za przywiezienie jego głowy do polski?za odpowiednia gaze bylbym w stanie sie tego podjac i przywiezc do elblaga moje trofeum.

detektywinvektyw

Anuluj