UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skoro ten bandyta przebywa a niemczech to czy macie na niego namiar? czy jest przewidziana jakas nagroda za przywiezienie jego głowy do polski?za odpowiednia gaze bylbym w stanie sie tego podjac i przywiezc do elblaga moje trofeum.
detektywinvektyw