UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

skoro ten bandyta przebywa a niemczech to czy macie na niego namiar? czy jest przewidziana jakas nagroda za przywiezienie jego głowy do polski?za odpowiednia gaze bylbym w stanie sie tego podjac i przywiezc do elblaga moje trofeum.

detektywinvektyw