Wybrany wątek opinii

skoro ten bandyta przebywa a niemczech to czy macie na niego namiar? czy jest przewidziana jakas nagroda za przywiezienie jego głowy do polski?za odpowiednia gaze bylbym w stanie sie tego podjac i przywiezc do elblaga moje trofeum.
detektywinvektyw (2016.12.06)
@detektywinvektyw - Detektywie. Jesli chcesz to mozemy sie spotkac lecz na 100 procent bym cie znokautowal jednym prawdziwym kopem na ryj
Przestepcastonogowy (2016.12.06)
Powrót do komentarzy