A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przecież napisał, że jest dymany na każdym kroku
Ja tez olsztyniaków nie lubie, udają welkich ważniaków i ubierają się w garnitury taniej klasy jak z gildii
zobaczymy przy kolejnym podziale pieniędzy z EU w województwie albo kasy na remonty komendy i podział radiowozów
myslalem ze to jakis gowniarz a on 43 lata i jeszcze trzezwy, nie wierze hahahaha, jak to czyjs ojciec albo maz to szczerze wspolczuje
Brawo. Precz z Olszczynem. Następnym razem się zastanowią zanim tu przyjadą.
I co, myślisz, że to kierowcy TIRów rozdzielają kasę z UE?
Teraz mu za to kichy powinni porysować
Społeczeństwo ani kierowca nie jest winny, że de... tak podzielili województwa. A trafiłby na mnie to by do końca życia na kapustę mówił fafusta. co za patologia.
to są skutki nieustannego bluzgania na wszystko, co olsztyńskie, Znalazł się nawiedzony i zrealizował waszą bezmyślną nienawiść. Głupio wam teraz.
Ja kiedyś nie lubiłem policji, wiecie te całe hawudepe itd ale odkąd poznałem żonę jednego policjanta mój stosunek do nich diametralnie się zmienił