Wybrany wątek opinii
ani władze Elblaga ani policja nie maja odwagi przeciwstawić się tym z Olsztyna choć jesteśmy dymani na każdym kroku to i nie dziwota że chłop wyszedł sfrustrowany.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
Ty a normalny jesteś?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Przecież napisał, że jest dymany na każdym kroku
Do moderacji
Odpowiedz
4
0