Wybrany wątek opinii

ani władze Elblaga ani policja nie maja odwagi przeciwstawić się tym z Olsztyna choć jesteśmy dymani na każdym kroku to i nie dziwota że chłop wyszedł sfrustrowany.
(2016.11.20)
Ty a normalny jesteś?
(2016.11.20)
Przecież napisał, że jest dymany na każdym kroku
(2016.11.20)
Powrót do komentarzy