UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tez olsztyniaków nie lubie, udają welkich ważniaków i ubierają się w garnitury taniej klasy jak z gildii
Masa1
Ja tez olsztyniaków nie lubie, udają welkich ważniaków i ubierają się w garnitury taniej klasy jak z gildii
Masa1