UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to są skutki nieustannego bluzgania na wszystko, co olsztyńskie, Znalazł się nawiedzony i zrealizował waszą bezmyślną nienawiść. Głupio wam teraz.
to są skutki nieustannego bluzgania na wszystko, co olsztyńskie, Znalazł się nawiedzony i zrealizował waszą bezmyślną nienawiść. Głupio wam teraz.