UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to są skutki nieustannego bluzgania na wszystko, co olsztyńskie, Znalazł się nawiedzony i zrealizował waszą bezmyślną nienawiść. Głupio wam teraz.


Anuluj