A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
daliście się nabrać to scena z najnowszego rimejku filmu "o dwóch takich co ukradli księżyc" tylko Jarek bał się jeździć pod tirem to zmieniliśmy choreografię
Szkoda że linia tramwajowa go nie zgarnęła.
@joł - @joł, jak widać małorozgarnięty jakoś dał radę
Jakby spadl to mialbys zagrozenie w ruchu.
@fdgg - Za każde 100k odwiedzin to 50 dolarów zarobku, przy założeniu, że film wyświetla reklamy. Reszta zależy od kampanii reklamowej i tylko wtedy zarobki mogą być znacznie większe. Do takiego gówna nikt się nie podczepi w kampanię. Jakość marna, wyczyn głupi i pozbawiony totalnie sensu. Jakby go zrzuciła linia tramwajowa (tak jak ktoś już pisał w komentarzu), albo jakby zawisł na jakimś słupie, linii i nagrana by była cała akcja ratunkowa to może kilkanaście tysięcy odwiedzin by poszło ale tak to zbiera odwiedziny film z kamer monitoringu także porażka totalna i w dodatku 500 zł w plecy. To trzeba być poważnie debilem.
haha :D a gdzie filmik z jego telefonu :D
Kolejny de... Zagrożenie to nie spowodowanie wypadku czy zniszczenia mienia to niebezpieczne działanie, zachowanie, które może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu swoim i innych, śmierci swojej lub osób innych, zniszczenia mienia itp. Błędnie to wyłącznie twoi rodzice stwierdzili, że nadajesz się do szkoły.
Hehe, wyszło lepiej niż planował. Nie dość, że ma filmik z telefonu, to jeszcze nagranie z monitoringu :-)
Znajdź tego de... i przewieź to na dachu swojego auta, wrzuć do sieci będzie dwuch de...
Nie dziwił bym sie szesciolatkowi ale taki koń iloraz inteligencji równy kurze.