UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@fdgg - Za każde 100k odwiedzin to 50 dolarów zarobku, przy założeniu, że film wyświetla reklamy. Reszta zależy od kampanii reklamowej i tylko wtedy zarobki mogą być znacznie większe. Do takiego gówna nikt się nie podczepi w kampanię. Jakość marna, wyczyn głupi i pozbawiony totalnie sensu. Jakby go zrzuciła linia tramwajowa (tak jak ktoś już pisał w komentarzu), albo jakby zawisł na jakimś słupie, linii i nagrana by była cała akcja ratunkowa to może kilkanaście tysięcy odwiedzin by poszło ale tak to zbiera odwiedziny film z kamer monitoringu także porażka totalna i w dodatku 500 zł w plecy. To trzeba być poważnie debilem.
KuloMiot