23
10.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie dziwił bym sie szesciolatkowi ale taki koń iloraz inteligencji równy kurze.
vhs (2016.10.11)

info

0  
  0
@okoniowaty - no wlasnie, gdzie filmik, bo osiolowatego bawia takie historie, poziom mentalny gimbusa
(2016.10.11)
Synku, nie zgrywaj prawnika, bo w d. .pie byłeś i g. .. widziałeś. Uniwersytet internetowy chyba kończyłeś i tam ci wmówili, że jest 7 dni na odwołanie się od mandatu. Próbowałeś być ą ę i elokwentny, ale zrobiłeś z siebie głąba. Co najwyżej gimbusom zaimponowałeś i będą chodzić i powielać twoje bzdury. Doczytaj jeśli potrafisz, jak się nazywa to "odwołanie" od mandatu i w jakich sytuacjach można je zastosować.
(2016.10.11)