A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie dziwił bym sie szesciolatkowi ale taki koń iloraz inteligencji równy kurze.
@okoniowaty - no wlasnie, gdzie filmik, bo osiolowatego bawia takie historie, poziom mentalny gimbusa
Synku, nie zgrywaj prawnika, bo w d. .pie byłeś i g. .. widziałeś. Uniwersytet internetowy chyba kończyłeś i tam ci wmówili, że jest 7 dni na odwołanie się od mandatu. Próbowałeś być ą ę i elokwentny, ale zrobiłeś z siebie głąba. Co najwyżej gimbusom zaimponowałeś i będą chodzić i powielać twoje bzdury. Doczytaj jeśli potrafisz, jak się nazywa to "odwołanie" od mandatu i w jakich sytuacjach można je zastosować.