Chciał zaistnieć w sieci i wskoczył na dach autobusu

23
10.10.2016
23-latek z Elbląga został zatrzymany przez policjantów za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Ten młody mężczyzna wskoczył na dach autobusu komunikacji miejskiej i przez kilka minut filmował telefonem swoją niezwykłą podróż. Film chciał opublikować w sieci. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.
Wczoraj (9 października) przed godziną 21 policjanci z Elbląga interweniowali wobec 23-latka, który przy al. Grunwaldzkiej wskoczył na dach autobusu komunikacji miejskiej linii nr 7. U oficera dyżurnego rozdzwoniły się telefony. Zaniepokojeni kierowcy relacjonowali szaleńczy wyczyn młodego elblążanina. Po kilku minutach autobus zatrzymał się na przystanku przy al. Tysiąclecia i 23-latek zeskoczył z dachu pojazdu. Został zatrzymany ulicę dalej. Za stworzenie zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu został ukarany 500-złotowym mandatem. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w sieci. Jego karkołomny wyczyn zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O ja -kiedy video w sieci? Myślę warto było dać te 500,nie jeden też tak by chciał, ale za późno -on był pierwszy. teraz zostaje tylko samolot
fgdf (2016.10.10)
Miasto de... czas się wyprowadzić szkoda że się na łeb nie spi. .. było by jednego głąba mniej
MłotiSierp (2016.10.10)

info

9  
  9
Zarobi na youtubie na mandat :) Dajcie link
(2016.10.10)

info

19  
  3
kazdy sredniorozgarniety mógłby to zrobic. chciał byc fajny a go zjechali w sieci:) zeby byc popularnym nie koniecznie trzeba robic z siebie głupka. pozdrawiam
joł (2016.10.10)
co za bałwan
wawdawdfgeg (2016.10.10)

info

21  
  2
Mógł wskoczyć pod autobus.
htag (2016.10.10)

info

19  
  0
@fgdf - Odrobi w adsense na youtube, 1 milion wyświetleń to ok 1000-2000$ zarobku
fdgg (2016.10.10)
Ma 7 dni na odwołanie się od tego mandatu. Jakie zagrożenie w ruchu ? W którym miejscu taki czyn nastąpił? Jeśli już to być może uszkodzenie mienia o ile wystąpiło jakieś wgniecenie w dachu autobusu lub porysowanie powłoki lakierniczej. Błędna interpretacja przepisu przez wypisującego ten mandat, powinna skutkować anulowaniem i rozpoczęciem procedury w trybie zwykłym.
(2016.10.11)
Powiedział, co wiedział !!!!! Durny komentarz !!!!!
(2016.10.11)

info

1  
  0
Gdyby głupota potrafiła latać, poszybował by na tym autobusie.
(2016.10.11)

info

2  
  0