Wczoraj (9 października) przed godziną 21 policjanci z Elbląga interweniowali wobec 23-latka, który przy al. Grunwaldzkiej wskoczył na dach autobusu komunikacji miejskiej linii nr 7. U oficera dyżurnego rozdzwoniły się telefony. Zaniepokojeni kierowcy relacjonowali szaleńczy wyczyn młodego elblążanina. Po kilku minutach autobus zatrzymał się na przystanku przy al. Tysiąclecia i 23-latek zeskoczył z dachu pojazdu. Został zatrzymany ulicę dalej. Za stworzenie zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu został ukarany 500-złotowym mandatem. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w sieci. Jego karkołomny wyczyn zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter