UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jest wlasnie elblag. takie tumanstwo pozniej idzie glosowac na PO, NOwoczesna, dzieki takiemu elektoratowi wrobel zostal prezydentem. to caly elblag patologia, brudasy, zwyrole. generalnie banda tumanow jezdzaca starymi 20 letnimi zechami typu gulf, passat, jakies zajechane audi

opus

Anuluj