UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to jest wlasnie elblag. takie tumanstwo pozniej idzie glosowac na PO, NOwoczesna, dzieki takiemu elektoratowi wrobel zostal prezydentem. to caly elblag patologia, brudasy, zwyrole. generalnie banda tumanow jezdzaca starymi 20 letnimi zechami typu gulf, passat, jakies zajechane audi

opus