UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wienio - A ty widzę że nadal szpanujesz swoją "inteligencją". Jak znam życie (a znam) to ten głupawy właściciel psa który jest dla ciebie natchnieniem teraz cichutko popłakuje pod celą nad swą głupotą a jego starzy plują sobie w brodę że spłodzili takiego bezmózga, mam nadzieję że dostanie maksymalny wymiar kary a w pudle będzie mógł nie raz i nie dwa pokazać jaki z niego kozak. Pamiętaj że skatować na ulicy byle leszcza to każdy potrafi. Możesz mu podrzucić do mamra trochę wazeliny ze swoich zapasów.

egoniasty