Wybrany wątek opinii
@Wienio - tak jasne Wieniu, czyli według ciebie debilu można człowieka zabić na ulicy i osochozi wogle.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Po co się stawiał ? Mógł odpuścić i iść dalej ale nie. Ten musiał go wkurzać. I teraz leży w szpitalu. I myśli sobie ze mógł nie szeryfować
Do moderacji
Odpowiedz
2
11
@Wienio - głupota ludzka nie zna granic. ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
0